•  

Křesťanská sportovní organizace

Orel je občanské sdružení, křesťanská sportovní organizace. Prioritou činnosti Orla je především podpora sportu pro všechny. Cílem Orla je výchova mladých lidí a dětí prostřednictvím sportovních a ostatních aktivit. Cílem Orla není vychovávat mistry světa, našim cílem je věnovat se sportu, který podporuje kladné vlastnosti člověka - sportu, který je fairový, ohlíží se na soupeře i spoluhráče. Orel chce dávat sportu smysl. V tom mu pomáhají pevné základy, které mu poskytují křesťanské hodnoty a celá historie jeho činnosti.

Celou svojí činností chce Orel dávat sportu smysl.

Cíle Orla jsou realizovány pomocí sportovní činnosti, která je základem orelských aktivit. Kromě sportu se Orel věnuje také kultuře. Činnost Orla je založena na křesťanských hodnotách.

Novinky

Setkání občanů - Zábavný trénink mozku 24.9.2019

.

Poslední dvě akce, které se uskutečnily v Orlovně ("mozkohraní" a "promítání filmu a setkání s P. Robertem Prodělalem") byly, myslím, úspěšné. Což mě velice těší. Mám radost z toho, že si lidé v dnešní uspěchané době najdou čas na společné setkávání při různých zajímavých akcích. Ráda bych Vás tímto pozvala na další akce, které máme pro Vás připravené. 29.11.2019 se tentokrát sejdeme v pátek v Sokolovně při "vánočním tvoření", které chystáme společně s Janou Nachtneblovou (za knihovnu) a Evou Rudorferovou. Budete si moci vyrobit a prohlédnout výstavu vánoční dekorace a od 18.00 budou i praktické ukázky.
V adventní čas se máte opravdu na co těšit. Advent bude zahájen jako každoročně rozsvěcením vánočního stromu u sokolovny a připravený je i zájezd do Olomouce.

Za Orel Pavlice Lenka Kováříková.

Nově ve fotogalerii

Počet přístupů

Dnes13
Včera30
Tento týden56
Tento měsíc308
Celkem245020